فراخوان طراحی سوال تاریخ معاصر

دبیرخانه ی راهبردی تاریخ مسابقه ی طراحی سوال تاریخ معاصر برگزار می کند . شیوه نامه در گروه آموزشی تاریخ در ایتا  قابل مشاهده است و همچنین  از سوی تکنولوژی آموزشی به مدارس بخشنامه شده است.همکارانی که مایل به شرکت در فراخوان هستند، سوالات طرح شده را تا 20 دی ماه با شماره ی 09213519667 در ایتا به سرگروه تاریخ ارسال نمایند.

برگزاری کارگاه تاریخ دهم انسانی

در یکمین روز آذر ماه کارگاهی با موضوع مروری بر تاریخ دهم انسانی با رویکرد امتحان نهایی توسط گروه آموزشی استان قم برگزار شد. استاد حسین صادقی در این جلسه  ضمن مرور 8 درس اول کتاب اطلاعات ارزشمندی ارایه فرمودند.

برگزاری کارگاه

بنام خدا 

با سلام و احترام جهت اطلاع:گروه آموزشی تاریخ استان  کارگاه آموزشی برگزار می کند . موضوع :: مروری بر کتاب تاریخ پایه ی دهم انسانی با رویکرد امتحان نهایی. تاریخ برگزاری1400/09/01مکان:سالن کنفرانس فرهنگیان 2  استاد:جناب اقای حسیت صادقی

بازدید دوره ای

با سلام و احترام . افتخار داشتم که در تاریخ نهم آبان در منطقه ی جعفریه از کلاس درس همکار گرامی سرکار خانم شفیعی بازدیدی داشته باشم . گروه آموزشی تاریخ از زحمات ایشان تشکر ویژه می نماید . با ارزوی موفقیت های روز افزون برای همه ی همکاران.

دعوت به همکاری

ضمن سلام و ارادت از همکاران عزیز دعوت میشود در صورتی که در زمینه ی کتب درسی تاریخ در پایه های مختلف تولید محتوا داشته اند با شماره ی 09213519667در ایتا تماس بگیرند .

معرفی سرگروه

با سلام و احترام اینجانب مرضیه امینی افتخار دارم در سال تحصیلی 1403-1402  به عنوان سرگروه تاریخ استان انجام وظیفه نمایم . ضمن تشکر از تمامی همکارانی که در سطح استان در زمینه ی درس تاریخ فعال هستند امیدوارم در کنار هم بتوانیم در جهت ارتقا سطح علمی خدمتگزاران این عرصه قدمهای موثری برداریم . گروه تاریخ استان قم در سامانه ی ایتا فعال است و خبررسانیها در گروه انجام می شود .  همکارانی  که تدریس تاریخ دارند میتوانند  به شماره ی 09213519667در ایتا پیام دهند تا با دریافت لینک به گروه ملحق شوند.

 

 

 

بازدید از مدارس متوسطه

با سلام و عرض احترام خدمت همکاران گرامی توفیق بازدیداز مدارس اسرا، شاهد حضرت خدیجه وفاطمه ی  زهرا حاصل شد واز نزدیک با شیوه ی تدریس و کلاسداری همکاران آشنا شوم. از سرکار خانم حکیمی و سرکار خانم قادری و همچنین سرکار خانم عبدی و همچنین سرکار خانم بهرامی کاوه بابت زحمات و تلاش مجدانه سپاسگزاری شد.

برگزاری کارگاه آموزشی تاریح دهم

طبق برنامه عملیاتی گروه تاریخ استان قم  در هفته اول  اسفند، کارگاه آموزشی  با عنوان گفتمان راهکارهای موثر جهت ارتقای سطح کیفی آموزش تاریخ  دهم با تدریس استاد بزرگوارجناب آقای صادقی برگزار شد .